I liga argentyńska w piłce nożnej (1922)
Z Wikipedii
1921 | Primera División | 1923 | |||
|
W roku 1922 Argentyna miała dwóch mistrzów w rozgrywkach organizowanych przez dwie konkurencyjne federacje piłkarskie.
Mistrzem Argentyny w ramach rozgrywek organizowanych przez federację piłkarską Asociación Argentina de Football został klub Huracán Buenos Aires, natomiast tytuł wicemistrza Argentyny zdobył klub Sportivo Palermo.
Mistrzem Argentyny w ramach rozgrywek organizowanych przez federację piłkarską Asociación Amateurs de Football został klub Independiente Buenos Aires, natomiast tytuł wicemistrza Argentyny zdobył klub River Plate Buenos Aires.
[edytuj] Primera División - Asociación Argentina de Football
Mistrzem Argentyny w roku 1922 w ramach rozgrywek organizowanych przez federację piłkarską Asociación Argentina de Football został klub Huracán Buenos Aires, natomiast tytuł wicemistrza Argentyny zdobył klub Sportivo Palermo. Z ligi nikt nie spadł, a awansowało do niej 5 klubów - All Boys Buenos Aires, Temperley Buenos Aires, Argentino de Quilmes Buenos Aires, Argentino de Banfield, Villa Urquiza. Ponadto dołączył grający dotychczas w ramach federacji Asociación Amateurs de Football klub Palermo. Liga powiększyła się z 17 do 23 klubów.
W trakcie sezonu klub Platense zmienił nazwę na Retiro.
[edytuj] Kolejka 1
Data | Mecz |
---|---|
23 kwietnia 1922 | Huracán Buenos Aires - Argentinos Juniors Buenos Aires 5:0 |
23 kwietnia 1922 | San Fernando - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:1 |
23 kwietnia 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 2:1 |
23 kwietnia 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Del Plata 1:0 |
23 kwietnia 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Alvear 2:0 |
23 kwietnia 1922 | Estudiantes La Plata - Sportivo Palermo 3:0 |
23 kwietnia 1922 | Porteńo - Progresista 1:0 |
23 kwietnia 1922 | Boca Alumni - Platense Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 2
Data | Mecz |
---|---|
30 kwietnia 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Del Plata 1:0 |
30 kwietnia 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires 0:1 |
30 kwietnia 1922 | Sportivo Palermo - Huracán Buenos Aires 1:1 |
30 kwietnia 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:0 |
30 kwietnia 1922 | Alvear - Progresista 4:0 |
30 kwietnia 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Estudiantes La Plata 0:0 |
30 kwietnia 1922 | Boca Alumni - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:0 |
30 kwietnia 1922 | San Fernando - Porteńo 0:1 |
[edytuj] Kolejka 3
Data | Mecz |
---|---|
7 maja 1922 | Sportivo Palermo - San Fernando 2:0 |
7 maja 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Del Plata 2:1 |
7 maja 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Nueva Chicago Buenos Aires 1:1 |
7 maja 1922 | Alvear - Sportivo Barracas Buenos Aires 4:1 |
7 maja 1922 | Huracán Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 5:0 |
7 maja 1922 | Estudiantes La Plata - Sportivo del Norte Buenos Aires 2:2 |
7 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Progresista 3:2 |
[edytuj] Kolejka 4
Data | Mecz |
---|---|
14 maja 1922 | El Porvenir Buenos Aires - San Fernando 1:1 |
14 maja 1922 | Alvear - Estudiantes La Plata 1:1 |
14 maja 1922 | Del Plata - Huracán Buenos Aires 0:2 |
14 maja 1922 | Porteńo - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 3:3 |
14 maja 1922 | Sportivo Palermo - Boca Juniors Buenos Aires 3:2 |
14 maja 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Boca Alumni 4:1 |
14 maja 1922 | Sportivo del Norte Buenos Aires - Progresista 1:0 |
[edytuj] Kolejka 5
Data | Mecz |
---|---|
21 maja 1922 | Alvear - Sportivo Palermo 1:2 |
21 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Nueva Chicago Buenos Aires 1:3 |
21 maja 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - El Porvenir Buenos Aires 3:1 |
21 maja 1922 | Huracán Buenos Aires - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:0 |
21 maja 1922 | Estudiantes La Plata - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 1:1 |
21 maja 1922 | Progresista - Sportivo Barracas Buenos Aires 0:0 |
21 maja 1922 | San Fernando - Argentinos Juniors Buenos Aires 2:1 |
[edytuj] Kolejka 6
Data | Mecz |
---|---|
28 maja 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 2:0 |
28 maja 1922 | Del Plata - San Fernando 3:0 |
28 maja 1922 | Sportivo Palermo - El Porvenir Buenos Aires 0:0 |
28 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Estudiantes La Plata 2:2 |
28 maja 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Boca Alumni 3:1 |
28 maja 1922 | Progresista - Boca Juniors Buenos Aires 1:3 |
[edytuj] Kolejka 7
Data | Mecz |
---|---|
4 czerwca 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Argentinos Juniors Buenos Aires 0:0 |
4 czerwca 1922 | Huracán Buenos Aires - Progresista 3:3 |
4 czerwca 1922 | San Fernando - Boca Alumni 1:0 |
4 czerwca 1922 | Porteńo - Sportivo Palermo 0:2 |
4 czerwca 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Nueva Chicago Buenos Aires 2:2 |
4 czerwca 1922 | Platense Buenos Aires - Alvear 1:3 |
4 czerwca 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 0:1 |
4 czerwca 1922 | Estudiantes La Plata - Del Plata 1:3 |
[edytuj] Kolejka 8
Data | Mecz |
---|---|
11 czerwca 1922 | Sportivo Palermo - Nueva Chicago Buenos Aires 3:1 |
11 czerwca 1922 | Del Plata - Boca Alumni 1:0 |
11 czerwca 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - Platense Buenos Aires 3:1 |
11 czerwca 1922 | Sportivo del Norte Buenos Aires - Porteńo 1:1 |
11 czerwca 1922 | San Fernando - Huracán Buenos Aires 0:2 |
11 czerwca 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - El Porvenir Buenos Aires 0:0 |
11 czerwca 1922 | Alvear - Boca Juniors Buenos Aires 3:1 |
[edytuj] Kolejka 9
Data | Mecz |
---|---|
18 czerwca 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Sportivo del Norte Buenos Aires 4:1 |
18 czerwca 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - Boca Alumni 0:1 |
18 czerwca 1922 | Alvear - San Fernando 4:1 |
18 czerwca 1922 | Huracán Buenos Aires - El Porvenir Buenos Aires 4:0 |
18 czerwca 1922 | Del Plata - Platense Buenos Aires 0:1 |
18 czerwca 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Porteńo 1:0 |
18 czerwca 1922 | Sportivo Palermo - Argentinos Juniors Buenos Aires 0:0 |
18 czerwca 1922 | Estudiantes La Plata - Sportivo Barracas Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 10
Data | Mecz |
---|---|
25 czerwca 1922 | Del Plata - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 3:1 |
25 czerwca 1922 | San Fernando - Progresista 2:2 |
25 czerwca 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Alvear 0:4 |
25 czerwca 1922 | Huracán Buenos Aires - Estudiantes La Plata 3:0 |
25 czerwca 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Boca Alumni 1:1 |
25 czerwca 1922 | Sportivo Palermo - Platense Buenos Aires 4:1 |
25 czerwca 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Sportivo del Norte Buenos Aires 2:0 |
25 czerwca 1922 | Porteńo - El Porvenir Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 11
Data | Mecz |
---|---|
17 września 1922 | Platense Buenos Aires - Sportivo Barracas Buenos Aires 1:1 |
17 września 1922 | Progresista - Boca Alumni 4:3 |
17 września 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Argentinos Juniors Buenos Aires 1:1 |
17 września 1922 | Porteńo - Del Plata 1:5 |
[edytuj] Kolejka 12
Data | Mecz |
---|---|
24 września 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - San Fernando 3:0 |
24 września 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - Del Plata 0:2 |
24 września 1922 | Sportivo Palermo - Sportivo Barracas Buenos Aires 4:1 |
24 września 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:0 |
24 września 1922 | Progresista - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 2:2 |
24 września 1922 | Porteńo - Platense Buenos Aires 0:1 |
24 września 1922 | Boca Alumni - El Porvenir Buenos Aires 0:0 |
[edytuj] Kolejka 13
Data | Mecz |
---|---|
1 października 1922 | Estudiantes La Plata - Porteńo 1:3 |
[edytuj] Kolejka 14
Data | Mecz |
---|---|
8 października 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Estudiantes La Plata 5:0 |
8 października 1922 | Del Plata - Progresista 1:0 |
8 października 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Platense Buenos Aires 3:1 |
8 października 1922 | Boca Alumni - Huracán Buenos Aires 0:1 |
8 października 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - Nueva Chicago Buenos Aires 3:0 |
[edytuj] Kolejka 15
Data | Mecz |
---|---|
15 października 1922 | Porteńo - Huracán Buenos Aires 0:1 |
15 października 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:0 |
15 października 1922 | Alvear - Sportivo del Norte Buenos Aires 0:1 |
15 października 1922 | Boca Alumni - Estudiantes La Plata 2:0 |
15 października 1922 | Del Plata - El Porvenir Buenos Aires 1:0 |
15 października 1922 | Progresista - Nueva Chicago Buenos Aires 5:3 |
15 października 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - San Fernando 1:1 |
15 października 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - Sportivo Palermo 2:1 |
[edytuj] Kolejka 16
Data | Mecz |
---|---|
29 października 1922 | Del Plata - Sportivo del Norte Buenos Aires 0:1 |
29 października 1922 | Huracán Buenos Aires - Platense Buenos Aires 3:0 |
29 października 1922 | Nueva Chicago Buenos Aires - San Fernando 3:1 |
29 października 1922 | Progresista - El Porvenir Buenos Aires 0:0 |
29 października 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 2:0 |
29 października 1922 | Sportivo Barracas Buenos Aires - Porteńo 2:2 |
29 października 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Estudiantes La Plata 3:1 |
29 października 1922 | Boca Alumni - Alvear 2:2 |
[edytuj] Kolejka 17
Data | Mecz |
---|---|
5 listopada 1922 | Del Plata - Alvear 3:1 |
5 listopada 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Sportivo Barracas Buenos Aires 0:4 |
5 listopada 1922 | Sportivo Palermo - Progresista 2:0 |
5 listopada 1922 | Boca Alumni - Porteńo 3:2 |
5 listopada 1922 | Argentinos Juniors Buenos Aires - Boca Juniors Buenos Aires 3:1 |
[edytuj] Kolejka 18
Data | Mecz |
---|---|
19 listopada 1922 | Huracán Buenos Aires - Nueva Chicago Buenos Aires 2:1 |
19 listopada 1922 | Del Plata - Sportivo Palermo 4:3 |
19 listopada 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - San Fernando 3:0 |
19 listopada 1922 | Boca Alumni - Boca Juniors Buenos Aires 2:1 |
19 listopada 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Alvear 1:0 |
[edytuj] Kolejka 19
Data | Mecz |
---|---|
26 listopada 1922 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires - Alvear 0:0 |
26 listopada 1922 | El Porvenir Buenos Aires - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:3 |
26 listopada 1922 | Estudiantes La Plata - Argentinos Juniors Buenos Aires 3:1 |
[edytuj] Kolejka 20
Data | Mecz |
---|---|
3 grudnia 1922 | Boca Juniors Buenos Aires - Huracán Buenos Aires 1:0 |
3 grudnia 1922 | Sportivo del Norte Buenos Aires - Sportivo Dock Sud Buenos Aires 0:2 |
3 grudnia 1922 | San Fernando - Platense Buenos Aires 2:2 |
[edytuj] Kolejka 21
Data | Mecz |
---|---|
8 grudnia 1922 | Sportivo Palermo - Boca Alumni 2:1 |
8 grudnia 1922 | Huracán Buenos Aires - Alvear 1:1 mecz przerwany - punkty przyznano klubowi Huracán |
[edytuj] Kolejka 22
Data | Mecz |
---|---|
12 grudnia 1922 | Huracán Buenos Aires - Sportivo Barracas Buenos Aires 3:1 |
[edytuj] Mecze z nieznaną datą
Mecz |
---|
Alvear - Porteńo 2:0 |
Argentinos Juniors Buenos Aires - Porteńo 0:1 |
Argentinos Juniors Buenos Aires - Progresista 1:0 |
Boca Juniors Buenos Aires - Porteńo 0:0 |
Progresista - Estudiantes La Plata 0:3 |
San Fernando - Estudiantes La Plata 2:1 |
Platense - Sportivo del Norte Buenos Aires 1:2 |
Sportivo del Norte Buenos Aires - Sportivo Barracas Buenos Aires 1:3 |
Sportivo Palermo - Sportivo del Norte Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Końcowa tabela sezonu 1922 ligi Asociación Argentina de Football
Poz | Klub | Mecze | Zw | Rem | Por | Pkt | BrZd | BrStr |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Huracán Buenos Aires | 16 | 13 | 2 | 1 | 28 | 36 | 7 |
2 | Sportivo Palermo | 16 | 11 | 3 | 2 | 25 | 34 | 14 |
3 | Boca Juniors Buenos Aires | 16 | 10 | 2 | 4 | 22 | 30 | 19 |
4 | Del Plata | 16 | 10 | 0 | 6 | 20 | 27 | 15 |
5 | Nueva Chicago Buenos Aires | 16 | 7 | 4 | 5 | 18 | 23 | 22 |
6 | Argentinos Juniors Buenos Aires | 16 | 7 | 4 | 5 | 18 | 18 | 19 |
7 | Alvear | 16 | 7 | 3 | 6 | 17 | 29 | 16 |
8 | Sportivo Dock Sud Buenos Aires | 16 | 6 | 4 | 6 | 16 | 22 | 23 |
9 | Boca Alumni | 16 | 6 | 3 | 7 | 15 | 20 | 22 |
10 | Sportivo Barracas Buenos Aires | 16 | 4 | 6 | 6 | 14 | 18 | 20 |
11 | Estudiantes La Plata | 16 | 4 | 5 | 7 | 13 | 20 | 29 |
12 | Sportivo del Norte Buenos Aires | 16 | 5 | 3 | 8 | 13 | 14 | 22 |
13 | Porteńo | 16 | 4 | 4 | 8 | 12 | 15 | 24 |
14 | El Porvenir Buenos Aires | 16 | 3 | 6 | 7 | 12 | 11 | 20 |
15 | San Fernando | 16 | 3 | 5 | 8 | 11 | 14 | 30 |
16 | Progresista | 16 | 2 | 5 | 9 | 9 | 19 | 32 |
17 | Platense (Retiro) | 16 | 3 | 3 | 10 | 9 | 16 | 32 |
Legenda: |
mistrz |
wicemistrz |
trzeci |
[edytuj] Primera División - Asociación Amateurs de Football
Mistrzem Argentyny w roku 1922 w ramach rozgrywek organizowanych przez federację piłkarską Asociación Amateurs de Football został klub Independiente Buenos Aires, natomiast tytuł wicemistrza Argentyny zdobył klub River Plate Buenos Aires. Z ligi wycofał się klub Palermo, który przeszedł do konkurencyjnej federacji Asociación Argentina de Football. Na jego miejsce awansował klub Argentino del Sud.
[edytuj] Kolejka 1
Data | Mecz |
---|---|
9 kwietnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Platense Buenos Aires 0:0 |
9 kwietnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
9 kwietnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:0 |
9 kwietnia 1922 | Barracas Central Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:2 |
9 kwietnia 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 1:0 |
9 kwietnia 1922 | Tigre Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:0 |
9 kwietnia 1922 | Atlanta Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:1 |
9 kwietnia 1922 | Palermo - Vélez Sarsfield Buenos Aires 0:2 |
9 kwietnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 2
Data | Mecz |
---|---|
16 kwietnia 1922 | Tigre Buenos Aires - Racing Buenos Aires 0:1 |
16 kwietnia 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:1 |
16 kwietnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 4:4 |
16 kwietnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - San Isidro 1:0 |
16 kwietnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 3
Data | Mecz |
---|---|
23 kwietnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 3:1 |
23 kwietnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:0 |
23 kwietnia 1922 | Racing Buenos Aires - Palermo 2:1 |
23 kwietnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Quilmes Athletic Buenos Aires 2:1 |
23 kwietnia 1922 | Platense Buenos Aires - San Isidro 3:0 |
23 kwietnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 5:0 |
23 kwietnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:2 |
23 kwietnia 1922 | Lanús Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:2 |
23 kwietnia 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 1:3 |
[edytuj] Kolejka 4
Data | Mecz |
---|---|
30 kwietnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 0:0 |
30 kwietnia 1922 | Racing Buenos Aires - San Isidro 2:1 |
30 kwietnia 1922 | Platense Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 2:1 |
30 kwietnia 1922 | Tigre Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 2:1 |
30 kwietnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:1 |
30 kwietnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 0:0 |
30 kwietnia 1922 | River Plate Buenos Aires - Palermo 5:1 |
30 kwietnia 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:0 |
30 kwietnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Lanús Buenos Aires 1:0 |
30 kwietnia 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 4:1 |
[edytuj] Kolejka 5
Data | Mecz |
---|---|
7 maja 1922 | Racing Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 4:1 |
7 maja 1922 | Sportivo Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 2:0 |
7 maja 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 6:1 |
7 maja 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
7 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 2:0 |
7 maja 1922 | Palermo - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:1 |
7 maja 1922 | Independiente Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 |
7 maja 1922 | San Isidro - Atlanta Buenos Aires 2:0 |
7 maja 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 6
Data | Mecz |
---|---|
14 maja 1922 | Estudiantes Buenos Aires - San Isidro 1:2 |
14 maja 1922 | Racing Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:1 |
14 maja 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:0 |
14 maja 1922 | Banfield Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 2:1 |
14 maja 1922 | Tigre Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 3:1 |
14 maja 1922 | Atlanta Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 1:0 |
14 maja 1922 | River Plate Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 2:3 |
14 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 3:2 |
14 maja 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 3:1 |
14 maja 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Palermo 2:0 |
[edytuj] Kolejka 7
Data | Mecz |
---|---|
21 maja 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 0:2 |
21 maja 1922 | San Isidro - River Plate Buenos Aires 1:1 |
21 maja 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:1 |
21 maja 1922 | Independiente Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:0 |
21 maja 1922 | Palermo - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:3 |
21 maja 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:2 |
21 maja 1922 | Sportivo Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:0 |
21 maja 1922 | Lanús Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 1:2 |
24 września 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 8
Data | Mecz |
---|---|
28 maja 1922 | Atlanta Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:1 |
28 maja 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:1 |
28 maja 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 5:0 |
28 maja 1922 | River Plate Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 0:2 |
28 maja 1922 | Banfield Buenos Aires - San Isidro 2:0 |
28 maja 1922 | Platense Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:2 |
28 maja 1922 | Tigre Buenos Aires - Palermo 4:3 |
28 maja 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Barracas Central Buenos Aires 1:1 |
28 maja 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:1 |
[edytuj] Kolejka 9
Data | Mecz |
---|---|
4 czerwca 1922 | Independiente Buenos Aires - Racing Buenos Aires 2:3 |
4 czerwca 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:0 |
4 czerwca 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 0:0 |
4 czerwca 1922 | San Isidro - Vélez Sarsfield Buenos Aires 1:1 |
4 czerwca 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:1 |
4 czerwca 1922 | Barracas Central Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 0:0 |
4 czerwca 1922 | Lanús Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:2 |
4 czerwca 1922 | Palermo - Estudiantes Buenos Aires 2:0 |
4 czerwca 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 0:1 |
4 czerwca 1922 | Sportivo Buenos Aires - Platense Buenos Aires 0:2 |
[edytuj] Kolejka 10
Data | Mecz |
---|---|
11 czerwca 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:0 |
11 czerwca 1922 | River Plate Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 2:1 |
11 czerwca 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 4:0 |
11 czerwca 1922 | Racing Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:0 |
11 czerwca 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Sportivo Buenos Aires 4:0 |
[edytuj] Kolejka 11
Data | Mecz |
---|---|
18 czerwca 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:1 mecz przerwany - dokończony 17 września 1922 roku |
18 czerwca 1922 | River Plate Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 2:1 |
18 czerwca 1922 | Platense Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 4:2 |
18 czerwca 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:2 |
18 czerwca 1922 | Racing Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 0:0 |
18 czerwca 1922 | San Isidro - Gimnasia y Esgrima La Plata 0:1 |
18 czerwca 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 0:1 |
18 czerwca 1922 | Palermo - Banfield Buenos Aires 3:4 |
18 czerwca 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 4:0 |
18 czerwca 1922 | Tigre Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 0:1 |
[edytuj] Kolejka 12
Data | Mecz |
---|---|
25 czerwca 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:5 |
25 czerwca 1922 | Platense Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 0:0 |
25 czerwca 1922 | Sportivo Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 3:1 |
25 czerwca 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 1:2 |
25 czerwca 1922 | River Plate Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 0:0 |
25 czerwca 1922 | Palermo - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 3:1 |
25 czerwca 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - San Isidro 3:1 |
25 czerwca 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Racing Buenos Aires 2:0 |
25 czerwca 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Tigre Buenos Aires 2:0 |
25 czerwca 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 3:6 |
[edytuj] Kolejka 13
Data | Mecz |
---|---|
29 czerwca 1922 | Independiente Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 4:1 |
29 czerwca 1922 | San Isidro - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:1 |
[edytuj] Kolejka 14
Data | Mecz |
---|---|
7 lipca 1922 | Racing Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:1 |
7 lipca 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 3:0 |
[edytuj] Kolejka 15
Data | Mecz |
---|---|
16 lipca 1922 | Atlanta Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:1 |
16 lipca 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:2 |
16 lipca 1922 | Independiente Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 4:0 |
16 lipca 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 1:3 |
16 lipca 1922 | River Plate Buenos Aires - Racing Buenos Aires 1:0 |
16 lipca 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 3:2 |
16 lipca 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:4 |
16 lipca 1922 | Palermo - Sportivo Almagro Buenos Aires 6:3 |
16 lipca 1922 | San Isidro - Barracas Central Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 16
Data | Mecz |
---|---|
23 lipca 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - San Isidro 3:1 |
23 lipca 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 0:0 |
23 lipca 1922 | Banfield Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:0 |
23 lipca 1922 | Sportivo Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 3:5 |
23 lipca 1922 | Independiente Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 3:2 |
23 lipca 1922 | Platense Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 4:0 |
23 lipca 1922 | Racing Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 4:0 |
23 lipca 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 3:0 |
[edytuj] Kolejka 17
[edytuj] Kolejka 18
Data | Mecz |
---|---|
6 sierpnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 1:0 |
6 sierpnia 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 |
6 sierpnia 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 0:1 |
6 sierpnia 1922 | Racing Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 2:0 |
6 sierpnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Platense Buenos Aires 0:0 |
6 sierpnia 1922 | Lanús Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 4:1 |
6 sierpnia 1922 | San Isidro - Palermo 2:0 |
6 sierpnia 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 19
Data | Mecz |
---|---|
13 sierpnia 1922 | San Isidro - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:0 |
13 sierpnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 0:3 |
13 sierpnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Palermo 2:0 |
13 sierpnia 1922 | River Plate Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
13 sierpnia 1922 | Racing Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:1 |
13 sierpnia 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 0:2 |
13 sierpnia 1922 | Tigre Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 0:2 |
13 sierpnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 3:0 |
13 sierpnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Banfield Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 20
Data | Mecz |
---|---|
20 sierpnia 1922 | Atlanta Buenos Aires - Palermo 0:0 mecz przerwany - punkty przyznano klubowi Atlanta |
20 sierpnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 3:1 |
20 sierpnia 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 1:1 |
20 sierpnia 1922 | Tigre Buenos Aires - San Isidro 0:0 |
20 sierpnia 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 |
20 sierpnia 1922 | River Plate Buenos Aires - Platense Buenos Aires 2:1 |
20 sierpnia 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 1:2 |
20 sierpnia 1922 | Racing Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 0:0 |
20 sierpnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:0 |
[edytuj] Kolejka 21
Data | Mecz |
---|---|
27 sierpnia 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Palermo 4:2 |
27 sierpnia 1922 | Racing Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 7:1 |
27 sierpnia 1922 | Platense Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
27 sierpnia 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:1 |
27 sierpnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:0 |
27 sierpnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 3:1 |
27 sierpnia 1922 | Estudiantes Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:1 |
27 sierpnia 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 1:1 |
27 sierpnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - San Isidro 1:0 |
27 sierpnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 22
[edytuj] Kolejka 23
Data | Mecz |
---|---|
10 września 1922 | San Isidro - Lanús Buenos Aires 3:2 |
[edytuj] Kolejka 24
Data | Mecz |
---|---|
17 września 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 2:1 |
17 września 1922 | Racing Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 2:0 |
17 września 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:3 |
17 września 1922 | Platense Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:0 |
17 września 1922 | Lanús Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:1 |
17 września 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:0 |
17 września 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 0:0 |
[edytuj] Kolejka 25
Data | Mecz |
---|---|
24 września 1922 | Independiente Buenos Aires - San Isidro 4:0 |
24 września 1922 | Banfield Buenos Aires - Racing Buenos Aires 2:0 |
24 września 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 1:2 |
24 września 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:1 |
24 września 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 3:0 |
24 września 1922 | River Plate Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:0 |
24 września 1922 | Palermo - Sportivo Buenos Aires 1:5 |
24 września 1922 | Platense Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:0 |
24 września 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 26
Data | Mecz |
---|---|
22 października 1922 | Platense Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 2:1 |
22 października 1922 | Atlanta Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 2:0 |
22 października 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 3:2 |
22 października 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:0 |
22 października 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - San Isidro 1:0 |
22 października 1922 | Tigre Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
22 października 1922 | River Plate Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 0:0 |
22 października 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Palermo 1:1 |
22 października 1922 | Banfield Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:1 |
[edytuj] Kolejka 27
Data | Mecz |
---|---|
29 października 1922 | Banfield Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:0 |
29 października 1922 | Tigre Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 1:1 |
29 października 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 4:0 |
29 października 1922 | Racing Buenos Aires - Palermo 2:0 |
29 października 1922 | River Plate Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 2:0 |
29 października 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 2:0 |
29 października 1922 | Platense Buenos Aires - San Isidro 1:1 |
29 października 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Quilmes Athletic Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 28
Data | Mecz |
---|---|
1 listopada 1922 | Palermo - River Plate Buenos Aires 0:3 |
[edytuj] Kolejka 29
Data | Mecz |
---|---|
5 listopada 1922 | Independiente Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:0 |
5 listopada 1922 | Racing Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 0:0 mecz przerwany - dokończony 18 marca 1923 roku |
5 listopada 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 0:1 |
5 listopada 1922 | Tigre Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 2:0 |
5 listopada 1922 | Lanús Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
5 listopada 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:0 |
5 listopada 1922 | Palermo - Gimnasia y Esgrima La Plata 2:2 |
5 listopada 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 4:1 |
5 listopada 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 30
Data | Mecz |
---|---|
12 listopada 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
12 listopada 1922 | River Plate Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 3:0 |
12 listopada 1922 | Atlanta Buenos Aires - San Isidro 0:0 |
12 listopada 1922 | Tigre Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 1:0 |
12 listopada 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 0:0 |
12 listopada 1922 | Platense Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 3:0 |
12 listopada 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 2:0 |
12 listopada 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:0 |
[edytuj] Kolejka 31
Data | Mecz |
---|---|
19 listopada 1922 | River Plate Buenos Aires - San Isidro 1:0 |
19 listopada 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 1:2 |
19 listopada 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 4:1 |
19 listopada 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Palermo 0:0 |
19 listopada 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 0:1 |
19 listopada 1922 | Atlanta Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 3:2 |
19 listopada 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 4:1 |
19 listopada 1922 | Racing Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 0:0 |
19 listopada 1922 | Tigre Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:1 |
[edytuj] Kolejka 32
Data | Mecz |
---|---|
26 listopada 1922 | River Plate Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 3:0 |
26 listopada 1922 | Banfield Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 0:2 |
[edytuj] Kolejka 33
Data | Mecz |
---|---|
3 grudnia 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 2:2 |
3 grudnia 1922 | River Plate Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:0 |
3 grudnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:0 |
3 grudnia 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 0:0 |
3 grudnia 1922 | Platense Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:0 |
3 grudnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:2 |
3 grudnia 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 3:2 |
3 grudnia 1922 | San Isidro - Palermo 4:0 |
3 grudnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 3:0 |
3 grudnia 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Racing Buenos Aires 2:3 |
[edytuj] Kolejka 34
Data | Mecz |
---|---|
8 grudnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:1 |
8 grudnia 1922 | River Plate Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:1 |
8 grudnia 1922 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:0 |
8 grudnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Sportivo Buenos Aires 1:1 |
8 grudnia 1922 | Lanús Buenos Aires - Racing Buenos Aires 1:1 |
8 grudnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 5:0 |
8 grudnia 1922 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 2:0 |
8 grudnia 1922 | San Isidro - Banfield Buenos Aires 3:0 |
8 grudnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 2:0 |
8 grudnia 1922 | Platense Buenos Aires - Palermo 3:0 |
[edytuj] Kolejka 35
Data | Mecz |
---|---|
10 grudnia 1922 | Independiente Buenos Aires - Racing Buenos Aires 4:2 |
10 grudnia 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 2:0 |
10 grudnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 0:1 |
10 grudnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Sportivo Almagro Buenos Aires 2:0 |
10 grudnia 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - San Isidro 0:1 |
10 grudnia 1922 | Estudiantes Buenos Aires - Palermo 3:1 |
10 grudnia 1922 | Banfield Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:0 |
10 grudnia 1922 | Atlanta Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 0:0 |
10 grudnia 1922 | Tigre Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 0:0 |
10 grudnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Platense Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 36
Data | Mecz |
---|---|
17 grudnia 1922 | San Isidro - Independiente Buenos Aires 3:2 |
17 grudnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:0 |
17 grudnia 1922 | Racing Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:0 |
17 grudnia 1922 | Sportivo Buenos Aires - Palermo 0:0 |
17 grudnia 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:0 |
17 grudnia 1922 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 1:0 |
17 grudnia 1922 | Atlanta Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 4:0 |
17 grudnia 1922 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 0:0 |
17 grudnia 1922 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
17 grudnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensores de Belgrano Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 37
Data | Mecz |
---|---|
24 grudnia 1922 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:1 mecz przerwany - dokńczony 25 marca 1923 roku |
24 grudnia 1922 | Barracas Central Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 3:1 |
24 grudnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlanta Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 38
Data | Mecz |
---|---|
31 grudnia 1922 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:1 |
31 grudnia 1922 | Gimnasia y Esgrima La Plata - River Plate Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 39
Data | Mecz |
---|---|
4 marca 1923 | Platense Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:1 |
4 marca 1923 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Racing Buenos Aires 0:3 |
4 marca 1923 | Independiente Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:0 |
4 marca 1923 | Tigre Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 0:0 |
4 marca 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:2 |
4 marca 1923 | Estudiantes Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 0:0 |
4 marca 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 0:0 |
4 marca 1923 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Vélez Sarsfield Buenos Aires 1:0 |
4 marca 1923 | Palermo - Atlanta Buenos Aires 0:0 |
4 marca 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 1:2 |
[edytuj] Kolejka 40
Data | Mecz |
---|---|
11 marca 1923 | Barracas Central Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:0 |
11 marca 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:3 |
11 marca 1923 | Palermo - Quilmes Athletic Buenos Aires 1:1 |
11 marca 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 0:1 |
11 marca 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 2:1 |
11 marca 1923 | Racing Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 0:2 |
11 marca 1923 | Platense Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:0 |
11 marca 1923 | Banfield Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 0:3 |
11 marca 1923 | Tigre Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:0 |
11 marca 1923 | Lanús Buenos Aires - San Isidro 3:0 |
[edytuj] Kolejka 41
Data | Mecz |
---|---|
18 marca 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 3:1 |
18 marca 1923 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:0 |
18 marca 1923 | Independiente Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 6:0 |
18 marca 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 1:1 |
18 marca 1923 | Sportivo Buenos Aires - Racing Buenos Aires 0:2 |
18 marca 1923 | Banfield Buenos Aires - Palermo 3:1 |
18 marca 1923 | River Plate Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 2:0 |
18 marca 1923 | Barracas Central Buenos Aires - San Isidro 3:0 |
18 marca 1923 | Atlanta Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 0:2 |
[edytuj] Kolejka 42
Data | Mecz |
---|---|
25 marca 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:0 |
25 marca 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:1 mecz przerwany - dokończony 13 maja 1923 roku |
25 marca 1923 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - San Isidro 2:0 |
25 marca 1923 | Palermo - Lanús Buenos Aires 1:1 |
25 marca 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 3:0 |
25 marca 1923 | Barracas Central Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 1:0 |
25 marca 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 1:1 |
25 marca 1923 | Racing Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 2:0 |
25 marca 1923 | Platense Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:1 |
[edytuj] Kolejka 43
Data | Mecz |
---|---|
29 marca 1923 | Independiente Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 1:0 |
29 marca 1923 | Palermo - Barracas Central Buenos Aires 1:0 |
29 marca 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
29 marca 1923 | River Plate Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:0 |
29 marca 1923 | Lanús Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:1 |
29 marca 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 2:1 |
29 marca 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 7:2 |
29 marca 1923 | Estudiantes Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 0:3 |
[edytuj] Kolejka 44
Data | Mecz |
---|---|
1 kwietnia 1923 | Lanús Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 2:0 |
1 kwietnia 1923 | Independiente Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 4:0 |
1 kwietnia 1923 | San Isidro - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:0 |
[edytuj] Kolejka 45
Data | Mecz |
---|---|
8 kwietnia 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires 4:1 |
8 kwietnia 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:0 |
8 kwietnia 1923 | Banfield Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 0:2 |
8 kwietnia 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
8 kwietnia 1923 | Atlanta Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 1:0 |
8 kwietnia 1923 | San Isidro - Tigre Buenos Aires 1:0 |
8 kwietnia 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Palermo 3:0 |
8 kwietnia 1923 | Lanús Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:1 |
8 kwietnia 1923 | Platense Buenos Aires - Racing Buenos Aires 0:0 |
[edytuj] Kolejka 46
Data | Mecz |
---|---|
15 kwietnia 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 1:0 |
15 kwietnia 1923 | Atlanta Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 3:0 |
15 kwietnia 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:2 |
15 kwietnia 1923 | Quilmes Athletic Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 0:4 |
15 kwietnia 1923 | Racing Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:0 |
15 kwietnia 1923 | Tigre Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:2 |
15 kwietnia 1923 | Independiente Buenos Aires - Palermo 6:0 |
15 kwietnia 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 2:4 |
15 kwietnia 1923 | Sportivo Buenos Aires - San Isidro 4:2 |
15 kwietnia 1923 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Estudiantes Buenos Aires 3:0 |
[edytuj] Kolejka 47
Data | Mecz |
---|---|
22 kwietnia 1923 | Lanús Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 0:1 |
22 kwietnia 1923 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 0:2 |
22 kwietnia 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 0:1 |
22 kwietnia 1923 | Palermo - Tigre Buenos Aires 1:0 |
22 kwietnia 1923 | Estudiantes Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:1 |
22 kwietnia 1923 | San Isidro - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 1:1 |
22 kwietnia 1923 | Barracas Central Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 3:3 |
22 kwietnia 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - Racing Buenos Aires 0:1 mecz przerwany - nie został dokończony |
22 kwietnia 1923 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Independiente Buenos Aires 1:0 |
22 kwietnia 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - Defensores de Belgrano Buenos Aires 1:0 |
[edytuj] Kolejka 48
Data | Mecz |
---|---|
29 kwietnia 1923 | River Plate Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:1 |
29 kwietnia 1923 | Atlanta Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:2 |
29 kwietnia 1923 | Independiente Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 4:2 |
29 kwietnia 1923 | Estudiantes Buenos Aires - San Isidro 1:1 |
29 kwietnia 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Racing Buenos Aires 1:0 |
29 kwietnia 1923 | Platense Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 1:1 |
29 kwietnia 1923 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Palermo 2:1 |
29 kwietnia 1923 | Tigre Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 4:2 |
29 kwietnia 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 0:0 |
[edytuj] Kolejka 49
Data | Mecz |
---|---|
6 maja 1923 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 0:1 |
6 maja 1923 | Independiente Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 4:0 |
6 maja 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:0 |
6 maja 1923 | Sportivo Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 0:0 |
6 maja 1923 | San Isidro - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:1 |
6 maja 1923 | Racing Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:0 |
6 maja 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Palermo 2:1 |
6 maja 1923 | Atlanta Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 2:2 |
6 maja 1923 | Banfield Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:0 |
6 maja 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Lanús Buenos Aires 2:1 |
[edytuj] Kolejka 50
[edytuj] Kolejka 51
Data | Mecz |
---|---|
13 maja 1923 | Atlanta Buenos Aires - Estudiantes Buenos Aires 4:0 |
13 maja 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - San Isidro 0:0 |
13 maja 1923 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires - River Plate Buenos Aires 1:1 |
13 maja 1923 | Lanús Buenos Aires - Barracas Central Buenos Aires 1:1 |
13 maja 1923 | Racing Buenos Aires - Vélez Sarsfield Buenos Aires 3:1 |
13 maja 1923 | Independiente Buenos Aires - Sportivo Buenos Aires 1:0 |
13 maja 1923 | Gimnasia y Esgrima La Plata - Platense Buenos Aires 2:0 |
[edytuj] Kolejka 52
Data | Mecz |
---|---|
20 maja 1923 | Banfield Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 2:2 |
20 maja 1923 | Gimnasia y Esgrima La Plata - San Isidro 0:0 mecz przerwano - punkty przyznano klubowi Gimnasia y Esgrima |
20 maja 1923 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires - Platense Buenos Aires 0:0 |
20 maja 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires 0:0 |
[edytuj] Kolejka 53
Data | Mecz |
---|---|
27 maja 1923 | Independiente Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 2:0 |
27 maja 1923 | Defensores de Belgrano Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 54
Data | Mecz |
---|---|
31 maja 1923 | Estudiantil Porteño Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 |
[edytuj] Kolejka 55
Data | Mecz |
---|---|
3 czerwca 1923 | Racing Buenos Aires - Sportivo Almagro Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Kolejka 56
Data | Mecz |
---|---|
15 lipca 1923 | Racing Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 3:0 |
15 lipca 1923 | Barracas Central Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:1 |
15 lipca 1923 | Lanús Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:1 |
15 lipca 1923 | Platense Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:0 |
15 lipca 1923 | Quilmes Athletic Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:0 |
15 lipca 1923 | San Isidro - Racing Buenos Aires 1:1 |
15 lipca 1923 | Sportivo Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:3 |
15 lipca 1923 | Vélez Sarsfield Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 0:2 |
15 lipca 1923 | Banfield Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:2 |
15 lipca 1923 | Barracas Central Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:2 |
15 lipca 1923 | Palermo - Platense Buenos Aires 0:3 |
15 lipca 1923 | San Isidro - Estudiantil Porteño Buenos Aires 3:0 |
15 lipca 1923 | Sportivo Almagro Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Mecze z nieznaną datą
Mecz |
---|
Barracas Central Buenos Aires - Atlanta Buenos Aires walkower dla Barracas Central |
Barracas Central Buenos Aires - Estudiantil Porteño Buenos Aires 1:1 |
Lanús Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata 1:1 |
Lanús Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires walkower dla Lanús |
Platense Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:0 |
Quilmes Athletic Buenos Aires - Banfield Buenos Aires 2:0 |
San Isidro - Racing Buenos Aires 1:1 |
Sportivo Almagro Buenos Aires - Palermo walkower dla Sportivo Almagro |
Sportivo Buenos Aires - Quilmes Athletic Buenos Aires walkower dla Sportivo Buenos Aires |
Sportivo Buenos Aires - Tigre Buenos Aires 2:3 |
Vélez Sarsfield Buenos Aires - Ferro Carril Oeste Buenos Aires 0:2 |
Banfield Buenos Aires - Independiente Buenos Aires 0:2 |
Barracas Central Buenos Aires - Platense Buenos Aires 1:2 |
Palermo - Platense Buenos Aires 0:3 |
San Isidro - Estudiantil Porteño Buenos Aires 3:0 |
Sportivo Almagro Buenos Aires - San Lorenzo de Almagro Buenos Aires 1:1 |
[edytuj] Końcowa tabela sezonu 1922 ligi Asociación Amateurs de Football
Poz | Klub | Mecze | Zw | Rem | Por | Pkt | BrZd | BrStr |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Independiente Buenos Aires | 40 | 30 | 5 | 5 | 65 | 97 | 27 |
2 | River Plate Buenos Aires | 40 | 25 | 11 | 4 | 61 | 58 | 18 |
3 | San Lorenzo de Almagro Buenos Aires | 40 | 24 | 12 | 4 | 60 | 65 | 25 |
4 | Racing Buenos Aires | 40 | 23 | 11 | 6 | 57 | 65 | 30 |
5 | Gimnasia y Esgrima La Plata | 40 | 22 | 9 | 9 | 53 | 52 | 30 |
6 | Platense Buenos Aires | 40 | 20 | 12 | 8 | 52 | 56 | 30 |
7 | Vélez Sarsfield Buenos Aires | 40 | 16 | 10 | 14 | 42 | 47 | 43 |
8 | Banfield Buenos Aires | 40 | 18 | 6 | 16 | 42 | 52 | 55 |
9 | Tigre Buenos Aires | 40 | 15 | 11 | 14 | 41 | 50 | 45 |
10 | Atlanta Buenos Aires | 40 | 14 | 11 | 15 | 39 | 42 | 40 |
11 | San Isidro | 40 | 12 | 11 | 17 | 35 | 46 | 51 |
12 | Ferro Carril Oeste Buenos Aires | 40 | 15 | 5 | 20 | 35 | 43 | 53 |
13 | Estudiantil Porteño Buenos Aires | 40 | 14 | 6 | 20 | 34 | 43 | 53 |
14 | Sportivo Almagro Buenos Aires | 40 | 12 | 10 | 18 | 34 | 46 | 58 |
15 | Defensores de Belgrano Buenos Aires | 40 | 12 | 8 | 20 | 32 | 41 | 55 |
16 | Barracas Central Buenos Aires | 40 | 10 | 11 | 19 | 31 | 35 | 53 |
17 | Sportivo Buenos Aires | 40 | 10 | 10 | 20 | 30 | 42 | 64 |
18 | Lanús Buenos Aires | 40 | 10 | 8 | 22 | 28 | 47 | 69 |
19 | Estudiantes Buenos Aires | 40 | 10 | 7 | 23 | 27 | 35 | 61 |
20 | Palermo | 40 | 7 | 7 | 26 | 21 | 40 | 85 |
21 | Quilmes Athletic Buenos Aires | 40 | 8 | 5 | 27 | 21 | 25 | 82 |
Legenda: |
mistrz |
wicemistrz |
trzeci |
[edytuj] Linki zewnętrzne
1891 • 1893 • 1894 • 1895 • 1896 • 1897 • 1898 • 1899 • 1900 • 1901 • 1902 • 1903 • 1904 • 1905 • 1906 • 1907 • 1908 • 1909 • 1910 • 1911 • 1912 • 1913 • 1914 • 1915 • 1916 • 1917 • 1918 • 1919 • 1920 • 1921 • 1922 • 1923 • 1924 • 1925 • 1926 • 1927 • 1928 • 1929 • 1930 • 1931 • 1932 • 1933 • 1934 • 1935 • 1936 • 1937 • 1938 • 1939 • 1940 • 1941 • 1942 • 1943 • 1944 • 1945 • 1946 • 1947 • 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1985 • 1985/86 • 1986/87 • 1987/88 • 1988/89 • 1989/90 • 1990/91 • 1991/92 • 1992/93 • 1993/94 • 1994/95 • 1995/96 • 1996/97 • 1997/98 • 1998/99 • 1999/00 • 2000/01 • 2001/02 • 2002/03 • 2003/04 • 2004/05 • 2005/06 • 2006/07